Mart Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Nisan Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi


Online Kayıt

Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi

Belgesel Fotoğraf Programı'nı tamamlayan katılımcıların üretim devamlılığını sağlamak, yeni projelerini desteklemek amacıyla yürütülen bir diğer programımız ise Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi Programı.
Her yıl farklı bir içerik ve öğretici kadrosu ile gerçekleştirilen bu programa katılanlar, Belgesel Fotoğraf Programı boyunca edindikleri bilgi ve deneyimi, daha yoğun tartışmalar ve üretimle pekiştirebiliyorlar. Orhan Cem Çetin'in rehberliğinde yapılan program ortalama üç ay sürüyor.
Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi Programı'nın başlangıç tarihi ve koşulları hem www.galatafotografhanesi.com ve www.fotografakademisi.org adreslerinden hem de sosyal medya üzerinden duyuruluyor.

 

Sonraki Adımlar

  • Uzun Süreli Programlar’ına devam eden ya da tamamlayan katılımcılarımız, Galata Fotoğrafhanesi’nin web üzerinden yayın yapan www.ajanstabloid.com adresindeki haber fotoğrafçılığı, foto-röportaj ve fotoğraf serileri sitesinde üretimlerini paylaşabiliyor, dönem sonlarında açılan sergilerde fotoğraflarını sergileyebiliyor ve Fotoğraf Vakfı tarafından düzenlenen Belgesel Fotoğraf Günleri’nin organizasyon ekibinde gönüllü olarak görev alabiliyor.