Mart Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Nisan Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

1981 İstanbul doğumlu. Fotoğrafçı ve yazar. 2000 yılından beri başta Cumhuriyet Dergi olmak üzere çeşitli gazete ve dergilere haber ve söyleşiler yazdı. Yazılarının bir kısmı yabancı dergi, gazete ve projelerde de yer aldı. 
2005 yılında İsveç Enstitüsü'nün verdiği bursla Stockholm Nordens Fotoskola'da üç aylık fotoğraf yoğunlaştırılmış eğitimi aldı. 
İlk kitabı olan Giovanni Scognamillo biyografisi Aşk ve Korku Hayalet Yayınları tarafından yayınlandı. Daha sonra Giovanni Scognamillo ve Fatih Danacı ile Vampir Manifestolarını yazdı ve Marjinal Kitap ekiyle piyasaya sürüldü. 
Yen kitabı İstanbul Gizli Büyücüleri, İstanbul ve gizem üzerine bir kurgu roman, İthaki Yayınları tarafından yayınlandı. 
Kendi yazdığı kitaplarının yanında pek çok kitabın da İngilizce ‘den Türkçe ‘ye çevirisini yaptı. Victor Burgin'in 'Thinking Photography' isimli kitabını çevirdi. Kitap, Espas Yayınları tarafından 'Fotoğrafı Düşünmek' adıyla piyasaya sürüldü. 
2010'dan bu yana Açık Radyo'da her pazar gecesi 12'de yayınlanan 'Karanlığın Çocukları' isimli radyo programının hazırlayıcısı ve sunucusu. 
Şu an hala İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde doktora öğrencisi.